GREEN BRANDS a Ekotema Group s.r.o. uzavřeli memorandum, ve kterém se dohodli na spolupráci mj. v šíření osvěty ohledně udržitelnost (i skrze náš projekt Envimagazin.cz).

GREEN BRANDS

Je mezinárodní, nezávislá a samostatně působící brand-marketingová organizace se sídlem ve Veitsbronnu (Německo) a kancelářemi v Hamburku, Vídni (Rakousko), Basileji (Švýcarsko), Praze, Budapešti (Maďarsko), Lublani (Slovinsko), Bratislavě (Slovensko) a Sofii (Bulharsko). GREEN BRANDS uděluje v mezinárodní spolupráci s nezávislými institucemi a společnostmi v oblasti ochrany životního prostředí/klimatu a udržitelnost ekologicky udržitelným značkám pečeť kvality GREEN BRAND.

Tímto oceněním a pečetí kvality, která je registrovanou certifikační značkou EU pro ekologickou udržitelnost, jsou odměňovány značky (společnosti/produkty/poskytovatelé služeb/potraviny/asociace), které prokazatelně jednají podle zásad udržitelného rozvoje, a tím tak přispívají významnou měrou k ochraně životního prostředí.

Mimo jiné byl jeden z jednatelů společnosti, Ing. Michal Gregor, zařazen do odborné poroty pro Českou republiku. Tato skupina lidí byla vytvořena za účelem dosáhnout konečného rozhodnutí, které nepodléhá žádnému vlivu.

Ekotema Group s.r.o. je schopná svým klientům poskytnout odbornou konzultaci, zprostředkovat certifikační proces a pomoci získat pečeť kvality GREEN BRAND. Pokud máte ohledně certifikace dotazy, neváhejte nás kontaktovat.