o nás

Jsme mladou společností, která se zabývá ekologií a udržitelností. Sídlíme v Brně.

Náš příběh

Příběh společnosti Ekotema Group se začal psát v roce 2013, když se dva zakladatelé, Michal Gregor a Lukáš žaludek potkali při studiu oboru Řízení environmentálních rizik na Fakultě logistiky a krizového řízení na Univerzitě Tomáše Bati. Žaludek po bakalářském studiu odešel na navazující studium na Mendelovu univerzitu. Gregor zůstal na Univerzitě Tomáše Bati. Po skončení studia začali obra pracovat v oblasti podnikové ekologie a po několika letech sbírání zkušeností, se rozhodli založit so v roce 2020 vlastní společnost – Ekotema Group s.r.o. Udržitelnost a ekologie jsou nosnými tématy této firmy.

naši partneři v oblasti udržitelnosti

GREEN BRANDS

Green Brands a Ekotema Group s.r.o. uzavřeli memorandum, ve kterém se dohodli na spolupráci mj. v šíření osvěty v tématech jako je udržitelnost a ekologie.

CzechGlobe – Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v.v.i.

Czech Globe a Ekotema Group s.r.o. se dohodli na mediálním partnerství a šíření osvěty v oblasti globálních změn.

DofE (The Duke of Edinburgh’s)

Ekotema Group s.r.o. je zapojena v programu DofE a nabízí možnost získat exkluzivní zkušenosti v oblastech jako je ekologie a udržitelnost, povd vedením podnikových ekologů a poradců.

AICES (Asociácia informačných centier Slovenska)

AICES a Ekotema Group s.r.o. spolupracují na projektu #ObjavUdržatelnéSlovensko, který má za cíl zmapovat atraktivní turistické aktivity, zajímavosti, cíle, místa, projekty, služby, výrobky a značky, které akcentují a v praxi prosazují principy udržitelného rozvoje.

INDUSTRY 5.0 STRATEGIC ALLIANCE

Ekotema Group s.r.o. se snaží svojí činností pomáhat firmám, neziskovým organizacím a obcím snižovat jejich negativní dopad na životní prostředí. Proto jsme byli rádi, když nám byla nabídnuta možnost přidat se do INDUSTRY 5.0 STRATEGIC ALLIANCE. Cílem aliance je pomáhat jejím členům se snížením nákladů na nakládání s odpady, zátěže na životní prostředí, plýtvání časem a penězi. Dále rozšířit sortiment výrobků a služeb a zvýšit dosah na trhu. To vše s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

kontaktní údaje

Lidická 700/19
60200 Brno – Veveří
Česká republika
ID datové schránky: 9mwmayw

IČ: 09567976
Bankovní spojení: 2801888918/2010

Výpis z obchodního rejstříku

Telefon

+420 734 144 866

sociální sítě