Portfolio

Unikátní zpravodajský přehled

Envimagazin.cz

Populárně naučný online portál, který se specializuje na: životní prostředí, ekologii, udržitelný rozvoj. Přinášíme vám jedinečné zpravodajství z domácího i zahraničního prostředí. Objevujeme nové informační příležitosti, vyhledáváme inspirativní příběhy, mapujeme dění v odborné i populární oblasti.

Obsah je tvořen přímo podnikovými ekology, poradci a dalšími specialisty z oboru.
Image

Buďte v obraze

Naši partneři

GREEN BRANDS je mezinárodní, nezávislou a samostatně působící brand-marketingovou organizací se sídlem ve Veitsbronnu (Německo) a kancelářemi v Hamburku, Vídní (Rakousko), Basileji (Švýcarsko), Praze (Česká republika), Budapešti (Maďarsko), Lublani (Slovinsko), Bratislavě (Slovensko) a Sofii (Bulharsko). Green Brands uděluje v mezinárodní spolupráci s nezávislými institucemi a společnostmi v oblasti ochrany životního prostředí/klimatu a udržitelnosti ekologicky udržitelným značkám pečeť kvality GREEN BRAND.

Tímto oceněním a pečetí kvality, která je registrovanou certifikační značkou EU pro ekologickou udržitelnost, jsou odměňovány značky (společnosti/produkty/poskytovatelé služeb/potraviny/asociace), které prokazatelně jednají podle zásad udržitelného rozvoje, a tím tak přispívají významnou měrou k ochraně životního prostředí.

Green Brands a Ekotema Group s.r.o. uzavřeli memorandum, ve kterém se dohodli na spolupráci mj. v šíření osvěty ohledně udržitelnosti.