Legislativní a provozní povinnosti v oblasti podnikové ekologie neustále narůstají a pro někoho může být obtížné udržet si o všech těchto povinnostech přehled.

Jednotlivé termíny, např. kdy ohlásit měření emisí, kdy poslat výsledky z měření, kdy poslat hlášení o obalech, kdy uspořádat audit si můžete vést na papíru, v Excelu nebo v Outlooku. Ti odvážnější pouze ve své hlavě a spoléhat se na to, že nic nepromeškají. S naší online aplikací si ale můžete být jistí, že žádnou legislativní ani provozní povinnost již nepromeškáte. 

Společnost Ekotema Group s.r.o. totiž přišla na trh s online aplikací s názvem Lhůtník. Ta má pomoci hlavně při správě všech legislativních a provozních povinností a dohlédnout na to, abyste žádnou z nich nezanedbali. Aplikace je tak ideálním řešením pro všechny velikosti firem, které chtějí mít přehled o všech povinnostech v oblastech podnikové ekologie, ale také pro poradce v oblasti podnikové ekologie. 

Jak celá aplikace funguje 

Do aplikace se dá jednoduše přihlásit z vašeho PC, mobilu nebo tabletu. V aplikaci samotné pak můžete přidávat upozornění pro jednotlivé povinnosti a rozřazovat dle kategorií (např. Ochrana ovzduší, chemické látky, odpady aj.). Při tvorbě jednotlivé povinnosti zvolíte datum jejího konce a datum upozornění. Datum upozornění zadáváte proto, že v nastavený den vám přijde e-mail s upozorněním o blížícím se konci nastavené povinnosti. 

Lze nahrávat také přílohy ve formátu .pdf a možnost zvolit více e-mailových adres, na které se má upozornění posílat. Dále je možné přidání informací, z čeho plyne požadavek a interval konání. Všechny záznamy pak lze jednoduše exportovat do formátu .pdf nebo .xlsx. 

Největší předností je pak zobrazení všech vašich povinností v přehledném kalendáři, který lze přepínat do denního, týdenního nebo měsíčního zobrazení. Lepší představu si můžete udělat shlédnutím videa níže: 

Aplikaci lze objednat ve dvou variantách. První je základní model, kde si veškeré upozornění spravuje sám uživatel. Rozšířený model pak nabízí navíc audit a sběr informací vybraných složek průmyslové ekologie spolu s vyhodnocením povinných kontrol a revizí. Následně vytvoření záznamů a jejich neustálá aktualizace. To vše za vás budou dělat experti Ekotema Group s.r.o. 

Více informací o aplikaci naleznete zde